Deelnemerslijst

Hier is de lijst met alle deelnemers en hun transponders codes die zich hebben ingeschreven via de site voor 27 dec [laatste update van de pagina was 27 dec].

Alle deelnemers staan alfabetisch gerangschikt. Door te klikken op de transpondercode start de browser met de RondenTeller app van Vinksite.com. Deze link is vooral handig voor de deelnemer zelf om tijdens de dweilpauze het aantal afgelegde rondes te bekijken op de telefoon naast de baan (dus niet OP de ijsbaan!). Goed om te weten: de site onthoudt de laatstgereden afstand van de desbetreffende transponder, dus er kan nu al een getal staan. Echter, zodra men de eerste keer over de finishlijn gaat, begint een nieuwe reeks en gaat hij weer vanaf 0 tellen

De mensen die zich pas op 27 december op de ijsbaan gaan inschrijven, kunnen de tussenstand tijdens de schaatsnacht volgen op de live pagina, of door naar de RondenTeller app van Vinksite.com te gaan en dan de code in te typen van de transponder die ze die avond te huur hebben ontvangen (voor meer info, kijk hier)

De lijst word periodiek bijgewerkt tot de ochtend van 27 december. Op dit moment bevat de lijst transpondercodes van:

  • deelnemers met een eigen transponder. Controleer voor de zekerheid of de goede code achter uw naam staat. Als u nog niet eerder in Eindhoven geschaatst heeft dan wordt de data getoond van de ijsbaan waar u het laatst geschaatst hebt.
  • deelnemers zonder eigen transponder die nu een huur-transponder hebben toegewezen gekregen. De links kunnen data van een schaats(t)er van vorig seizoen zijn of een andere ijsbaan. Dit geeft geen problemen bij de komende schaatsnacht. Mogelijk kan ook een melding komen “geen data”.

Deze tabel bevat de link naar de TeamTeller app:

Team naam TeamTeller Estafette
Belgian Boys NLSV SV-53209 4 x 25 km

Deze tabel bevat de links naar de individuele RondenTeller app:

Naam Transponder Onderdeel
Marianne Aarts SG-06983 50km1
Rene Aarts SW-46438 200km1
Rik Aarts TG-72334 Klein60
Frans Adams SN-12366 50km2
Cathrine Alberts NS-71468 25km1
Gijsbert Baars FT-95028 100km1
Frank Bakker LG-53125 100km1
Jaap Bal VG-64858 100km1
Christ Beekmans TF-34735 25km1
Frank van den Berg TN-40920 50km2
Margreet van den Berg SW-60265 25km1
Jasper ten Berge CR-97548 25km1
Sander ten Berge HT-58118 25km1
Sascha ten Berge CK-42442 50km1
Carola Bergsma SS-10235 25km1
Henk Bergsma RR-56837 50km1
Ilana Bergsma SW-00873 25km1
Sietske Bergsma SC-97237 25km1
Remco Berting LG-59581 75km2
Pieter van Besouw ST-75946 100km1
Robert Best TN-99621 25km1
Lex Beusen NS-52551 25km1
Maud Beusen RV-02733 25km1
Merijn Beusen SW-33379 25km1
Coby Bierbooms PP-63002 25km2
Joke Bierbooms CR-08507 25km2
Marianne Bierbooms HR-81802 25km2
Martin BIerbooms NP-52125 25km2
Berend Bisschops PP-24026 25km1
Merel Bisschops LF-22021 50km1
Ron Bisschops HH-67480 100km1
Wiebe Bisschops LR-86217 25km1
Ernst Blase HF-09830 50km2
Eliza Bloem RW-34274 Klein60
Gerrit-Jan Bloem RX-58777 150km1
Marleen de Boer RX-57015 75km1
Martijn de Boer TC-96268 75km1
Erwin van den Boogaert LX-27362 100km2
Peer van den Boomen TP-72408 200km1
Ben Borgers RW-09986 75km1
Annemie Borm TK-44466 50km2
Johan Bos GT-45962 50km2
Lex Bosselaar TG-69517 25km1
Robbert Bossink KP-36321 25km2
Joost Botman GW-92254 100km1
Petra Bouten SR-56358 50km1
Piet Bouten SF-29709 50km1
Pieter Bouwense RK-49887 75km1
Jan van Brakel RT-48831 25km1
Laura Brands TK-42023 25km2
Berend Brian PT-73096 50km1
Luka Brian PX-80885 50km1
Evert Jan Broekers SF-85721 100km1
Danielle Bruins HT-80861 50km1
Carin van Bunningen TL-59568 50km1
Frieda van de Burgt RR-85777 25km1
Thijs van de Burgt RK-01821 25km1
Reitze Ten Cate FS-14774 200km1
Danielle de Coo TS-77462 25km3
Allard Couwenberg NS-47294 25km1
Chrit Cox PT-24499 25km1
Patrice Cox CL-18394 25km1
Maarten Dekkers RW-21364 100km1
Friedel Dickmeis SX-94123 25km2
Jose van Diepen GG-60233 75km1
Marcel Dijkstra CK-41228 100km1
Linde Donker LG-97728 50km2
Jacqueline van Driel ST-04121 25km1
Gerry Duisters LN-46087 25km1
Rieks Eggens GR-28197 100km1
Frans van Elderen KK-80450 25km2
Sierk Entius NP-17080 50km1
Annelies Eperjesy RV-99959 100km1
Elise Eperjesy TN-42393 25km1
Esther Feenstra HX-37918 Klein60
Johan Feenstra KR-29992 150km1
Lisa Feenstra CK-48660 50km1
Claire Garretsen SX-65315 50km1
Janine Garretsen RW-54588 25km1
Yvette Garretsen SV-27196 25km1
Lydia Geelen LL-62072 75km1
Erik van Genugten RV-28759 100km1
Tialda Gerritsma HS-91830 200km1
Cor Goelema TN-36062 25km3
Laurens van Gorp TV-07585 100km1
Jos Goudsmit LV-99158 75km2
Francis de Groen TR-24829 50km1
Joppe de Groen TN-86585 150km1
Willem van de Groep SX-91235 25km1
Frits Groot HP-97010 100km1
Marianne den Haan PF-52288 25km2
Laura van de Haar TS-71893 25km2
Gerda Haisma SZ-09123 25km1
Wout van Hal PS-92043 50km1
Tom Hardam SF-33573 100km1
Diane Hartnagel TC-29213 25km1
Matthijs den Hartog HR-10084 100km1
Dietmar Heidingsfeld RV-37526 50km2
Hugo de Heij LN-08084 25km2
Bart van der Heijden TG-72657 200km1
Dimajo Hemmen GC-60328 100km1
Peter Henning FL-21593 100km1
Jos van Herten NH-72198 50km1
Herjan van den Heuvel SW-55658 50km1
Hubert von heyden LZ-35673 50km2
Mia van Hoek KG-55896 50km1
Fred Hohenstein KW-43760 25km2
Mirthe Hohenstein KF-18114 25km2
Jos Hoogeveen PW-39807 100km1
Janne de Hoop ST-60022 50km1
Hein van Hout RF-12658 100km1
Erna Huisman TG-09391 25km1
Atie jansen RZ-56906 50km1
Berry Jansen RS-83664 100km1
Herman Jansen GS-71013 100km1
Peter van Kaam KX-92916 50km2
Alie Kamphuis RG-70925 75km1
Erik Keeris GN-94455 200km1
Maarten Keijzers RG-23587 25km1
Sam keijzers LL-44219 Klein60
Hans Ketelaars RN-27600 75km1
Linde Keulen FW-89861 100km2
Fred Kiewiet GZ-42298 100km1
Richard Kimmann SF-12486 200km1
Geert klomp KW-18565 150km1
Jens Klootwijk PZ-91660 50km1
Johan Klootwijk KN-78609 25km1
Martien Kok HT-10298 150km1
Noeri Kok GS-40571 25km1
Bouke Konings HW-92064 25km1
Niels Konings RV-82371 Klein60
Theo Kooter TG-28473 100km1
Bennie Kriekaard PK-53185 200km1
Ron Kroon FZ-44334 100km2
Ard Kuijpers KK-48533 50km1
Mikel Kuijpers RL-18515 50km1
Theo Kuster GP-02308 100km1
Irene Lammers CP-79393 25km1
Edwin Langerak RL-64960 75km1
Frank Leenheer CV-82928 50km1
Hugo van Leeuwen RS-84592 100km2
Bart Booij Liewes PV-87906 50km1
Wim van der Ligt TH-36576 50km2
Jill Lomme LX-67896 25km1
Stijn van Looy LN-00133 25km1
Ines Lopez RC-27806 25km1
Jooke Luijke SL-28894 75km1
Gijs Luijten CK-78141 25km1
Peter Luyke RL-86346 150km1
Willem Maris NW-03467 100km1
Aafke Mellema FW-73512 Klein60
Adriaan Mellema PR-78403 25km1
Bert Mertens GK-47290 75km2
Peter Meulesteen SL-19420 100km1
Suzanne Mol FS-30907 Klein60
Annika Muller RT-81802 Klein60
Jack Nederlof SG-15952 25km2
Marit Nederlof TP-82515 25km2
Matthias Neerhoff SW-93435 Klein60
Monique Neyens GX-61240 25km1
Philip Niemeijer TS-70151 75km1
Alexander Nijdam SN-23110 100km1
Max Oude Nijeweme RF-30830 50km1
Peter Oude Nijeweme SH-79525 25km1
Daniela Nippraschk GG-09312 100km1
Jens Nippraschk SF-59017 25km1
Belgian Boys NLSV SV-53209 4 x 25 km estafette
Dione van Noort TN-57234 25km1
Johannes Oehm CZ-33257 100km1
Wilco van Oorschot FH-18252 100km1
Hugo van Oosterhout PF-95288 50km1
Sophie van Oosterhout RC-08308 50km1
Joep Pernot RV-42782 50km2
Gaia Peters GV-52357 Klein60
Inge Peters CW-55260 25km1
Vincent peters SN-31672 50km1
Casper Pillaerds SP-94972 50km1
Harm van Pinxteren CL-73278 75km1
Stefan Platte PH-95777 25km1
Tamar ter Poorten ST-09747 25km1
Rein Post HF-76435 100km1
Wim van der Putten FT-30239 75km1
Wil Rademakers SC-75367 100km1
Jan Renkens RT-88303 50km2
Ruud Reurekas GW-20344 100km1
Herman van Rijn LX-59186 100km1
Maaike van Roij HN-12595 50km1
Thom Rooijackers PW-00790 50km1
Jan-Willem Roorda HX-93799 50km1
Ton Rovers LN-50241 25km1
Ed Schaffer LG-96783 50km2
Frank v Schaik SF-48629 75km1
Karl Schaps SZ-19660 50km1
Egbert Schelhaas RH-59832 100km1
Jarno Schellekens NH-26162 25km1
Harry Schenaarts RG-11119 100km1
Stefan Schenaarts SS-02087 100km1
Wil Schenning SS-94343 50km1
Jonathan Schildermans PS-95580 25km1
Maarten Schoenmaker SC-36396 200km1
Annette Schuring SH-90624 25km1
Christine Seemann RW-04755 50km1
Henny Seinen PS-31227 75km1
Jos Selen TS-28988 25km1
Evy September FS-71600 25km1
Hans Severens TC-28296 100km1
Marianne Siebrand GS-41449 50km1
Anselm Smal FL-55774 150km1
Jouke Smink SR-09533 100km1
Casper Smit CP-70291 50km1
Michelle van Sonsbeeck PT-82924 100km1
Vitaly Stankovsky HT-48802 25km1
Hayo Stegehuis SC-98351 25km1
Jos van Stratum TN-58047 75km1
Jelle Struijk KG-65126 100km1
Ben Swinkels SH-26077 100km2
Bouwe-Dirk Talsma RC-01512 100km1
Ineke Tiemeijer SW-36850 25km1
Luuk Tiemeijer SN-00100 50km1
Stefan van den Tillart FF-05677 50km2
Sanne Treurniet RR-33973 100km1
Cor van Tuyl SH-68687 75km1
Fausto van Tuyl NH-22904 75km1
Jos van Uden RG-95935 50km1
Rene van Uden SF-65803 50km1
Ronald van Uffelen CR-41553 100km1
Huub Ulrich KS-82316 100km1
Jaap Uneken LZ-22716 75km1
Maurice Verbeek GC-94136 100km1
Bertus Verheij TW-45458 100km1
Kees Verheij HH-11754 100km1
Martin Verheijen RN-76588 75km2
Jan Verhoeven HW-76292 100km2
Mathieu Vermeulen LT-71808 50km1
Noud Vervoort TN-99459 200km1
Marianne Vincken TR-93098 50km2
Luc Vinkenvleugel KS-79642 100km2
Johan Vissers GL-53092 50km2
Roland Vogels SX-37304 75km1
Henk van Vooren SV-99762 25km1
Desiree van der Voort ST-97618 50km1
Henri de Vreede RL-50067 50km2
Bas Vreeswijk HF-95910 100km1
Ingrid Vries PZ-91113 25km1
Rein de Vries PK-34032 75km1
Erik Vullers RH-96771 25km1
Ruud Vullers TW-02611 75km1
Theo van de Waarenburg TG-22049 100km1
Arend van der Weijden KL-38629 75km1
Pieter van der Weijden RZ-97633 75km1
Ernst Westendorp TK-41860 75km1
Sylwia Wiankowska CN-92386 25km1
Susanne Wijsman SZ-92921 50km1
Kerijn Willemse RC-45733 25km1
Merian Willemse LK-76374 25km1
Minke Willemse SH-88104 25km1
Martijn Willemsen NF-97599 50km1
Wim Wiltenburg CW-10804 100km1
Ronnie Witjes SG-67241 50km1
Janina Wolf HW-95771 200km1
Bernard van Wonderen VF-60710 75km1
Marie-Jeanne van wonderen GZ-21962 75km1
Bert Zantingh TR-28079 50km1
Walter Zantingh LK-98911 25km1
Anton van Zeeland LR-97605 50km1
Thomas van Zeeland CK-43892 Klein60
Sjoerd Zinnemers FK-91431 100km1
Pieter Zuijdgeest SS-59711 150km1
Michiel Zwaan RV-11058 50km2